icon kontakt0911 554 666

Firma KATEPAL Oy – výrobca fínskeho strešného šindľa KATEPAL

Finský střešní asfaltový šindel KATEPAL -certifikát
Finský střešní asfaltový šindel KATEPAL - výrobce

KATEPAL OY
Katepalintie 15
375 01 Lempäälä
Finland

Web: www.katepal.fi
Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Certifikácia KATEPAL Oy ISO 9001:2008

Firma KATEPAL OY

Firma KATEPAL OY patrí jednoznačne k najšpičkovejším svetovým výrobcom SBS modifikovaných šindľov a ich príslušenstva. Samotná výroba KATEPAL OY prebieha už viac ako 55. rokov za najvyšších požiadaviek akosti, presnosti a vývoja pre udržanie ISO 9001. Šindle sú vyrábané na high-tech zariadeniach, výrazne znižujúcich náklady na výrobu, a preto sú dodávané za ceny oxidovaných šindľov. Vyrábané šindle spĺňajú najvyššiu európsku normu, EN 544 - triedu kvality I. Táto norma je certifikovaná nezávislou certifikačnou spoločnosťou VTT s celoeurópskou autoritou. Pre svoje šindle a ich príslušenstvo má KATEPAL OY udelené aj celoeurópske certifikáty ( CE ), viď. oddiel " Prehlásenie o zhode"

Predaj fínskeho šindľa KATEPAL prebieha na celom území SR cez renomovaných predajcov strešných krytín už viac ako 10 rokov a na celom území ČR viac ako 20 rokov, s najlepšími referenciami, kvalitou a službami medzi dodávateľmi šindľových krytín.

Oficiálne stránky výrobcu nájdete tu.

 

Produkty