icon kontakt0911 554 666

OY LUNAWOOD LTD - výrobca tepelne upraveného dreva ThermoWood®

OY LUNAWOOD LTD - výrobca tepelne upraveného dreva ThermoWood®

OY LUNAWOOD LTD

Asemantie 52

FI-74170 Iisalmi

Finland

Web: www.lunawood.com

Firma OY LUNAWOOD LTD

Spoločnosť Oy Lunawood Ltd je inovatívnym priekopníkom v tepelnej modifikácii dreva a obsadzuje poprednú pozíciu z hľadiska kapacity výroby a exportu svojich produktov. Ročná výrobná kapacita spoločnosti je 150 000 m3 a väčšina produkcie spoločnosti sa vyváža. Stav spoločnosti je založený na kvalite svojich produktov a spoľahlivom poskytovaní služieb zákazníkom. Ako popredný výrobca tepelne upraveného dreva stavia svoju povesť na inováciách, spoľahlivosti a spolupráci so svojími zákazníkmi, ktorými sú prevažne drevárske podniky, výrobcovia prefabrikovaných domov, dekoratéri interiérov, architektonické spoločnosti, stavebné spoločnosti a výrobcovia nábytku.

Surovina na výrobu materiálu ThermoWood® pochádza z dobre riadených a udržateľných lesov vo Fínsku a výsledné produkty sú atraktívne, odolné a predovšetkým netoxické.

Oy Lunawood Ltd zabezpečuje trvalý výskum a vývoj na základe spolupráce s odborníkmi z rôznych priemyslových odvetví. V rámci Fínska táto spolupráca zahŕňa nasledujúce organizácie: Výskumné stredisko YTI, Technologická univerzita Helsinky, Univerzita Kuopio, Tekma Heat Oy, Fínske technické výskumné stredisko VTT a Licentia Oy.

Oy Lunawood Ltd je členom Medzinárodnej asociácie výrobcov ThermoWood (TWA), čo je zárukou prísneho dohľadu nad celým výrobným procesom a výhradne iba registrovaní členovia majú právo používať ochrannú známku ThermoWood® ako označenie pre svoje výrobky - viď. "Zoznam registrovaných členov".