ThermoWood® - fasádny a obkladový Panel Systém

Katalóg  ThermoWood® - tepelně upravené dřevo pro venkovní obklady domů Technický list  ThermoWood® - tepelně upravené dřevo pro venkovní obklady domů Zoznam profilov  ThermoWood® - tepelne upravené drevo na vonkajšie obklady domov Leták - Panel Systém  ThermoWood® - tepelne upravené drevo na vonkajšie obklady domov Cenník od 1. 1. 2018  ThermoWood® - tepelne upravené drevo na vonkajšie obklady domov

Fasádny a obkladový Panel Systém - drevo ThermoWood® pre exteriér a interiér

Fasádny a obkladový Panel Systém - drevo ThermoWood® pre exteriér a interiérProfily Panel Systém sú určené pre obklady stien v exteriéri aj interiéri.

Fasádny a obkladový Panel Systém - drevo ThermoWood® pre exteriér a interiérPanel Systém z materiálu ThermoWood® má nový a veľmi elegantný dizajn.

Fasádny a obkladový Panel Systém - drevo ThermoWood® pre exteriér a interiérPanel Systém je dekoratívny materiál pre vonkajšie a vnútorné obklady stien.

Fasádny a obkladový Panel Systém - drevo ThermoWood® pre exteriér a interiérExteriérové obklady sú vďaka tepelnej úprave úplne rozmerovo stabilné.

Fasádny a obkladový Panel Systém - drevo ThermoWood® pre exteriér a interiérTepelne upravené drevo má dlhú životnosť bez nutnosti údržby v priebehu užívania.

 

Vo výrobnom programe firmy Oy Lunawood Ltd. majú veľmi dôležitú pozíciu profily ThermoWood® pre vonkajšie obklady budov (fasádne obklady), použiteľné pre všetky exteriérové aj interiérové obklady. Jedná sa o obkladové materiály vysokého kvalitatívneho aj estetického štandardu a dlhej životnosti bez nutnosti ďalšej údržby v priebehu užívania, čo je pre tento účel nesmiernou výhodou. Profily pre tieto obklady majú tepelnú úpravu Thermo-D.

Obkladové profily Panel Systém z materiálu ThermoWood® sú určené na použitie pre obklady všetkých druhov stavieb od rodinných domov po výškové budovy. Vzhľadom k svojmu modernému dizajnu a elegantnému vzhľadu nájdu široké uplatnenie aj pri obkladaní stien v interiéri.

Základné pravidlá montáže: Nosný rošt môže mať osovú vzdialenosť maximálne 600 mm.
Fasádny a obkladový Panel Systém - drevo ThermoWood® pre exteriér a interiérThermoWood® - tepelne upravené drevo vonkajšie obkladové profily musia byť inštalované jadrovou stranou smerom von. Obklad by mal začínať minimálne 300 mm nad terénom a mala by sa dodržať vetracia medzera minimálne 25 mm. Profily by mali byť kotvené nerezovým kotviacim materiálom alebo skrytými sponkami (možné len u niektorých typov). Ak sú použité skrutky, mali by byť otvory predvŕtané. Ak je použité klincov, je odporúčané kotviť profily minimálne 70 mm od čela a 10 mm od okraja. Klince aj skrutky by mali byť ukončené zároveň s povrchom.

 

Obkladové profily - tepelne upravené teplotou 212 °C (Thermo-D) - vhodné pre exteriérové a vnútorné obklady.

Fasádny a obkladový Panel Systém - drevo ThermoWood® pre exteriér a interiér.   E-shop - internetový obchod Cena za bm Spotreba Cena za m2
Drevo Kvalita Typ
Dĺžka v m * bez DPH s DPH bm/m2 bez DPH s DPH
Borovica zdravý suk, AB kvalita Panel Systém 19x68 mm,
4 strany PD  
4,2 2,32 € 2,78 €
17,4 40,37 € 48,44 €
Borovica zdravý suk, AB kvalita Panel Systém 19x117 mm,
4 strany PD
4,2 3,54 € 4,25 € 9,4 33,28 € 39,94 €
Borovica zdravý suk, AB kvalita Panel Systém 19x185 mm,
4 strany PD
4,2 9,64 € 11,57 € 5,7 54,95 € 65,94 €

Cena za 1 m2 je vypočítaná za skutočne pokrytú plochu po zasunutí pera do drážky (teda v zloženom stave).

Takto farebne podfarbené položky = skladový program – celoročne skladom v uvedených dĺžkach.

Dĺžka v m* - tolerancia danej dĺžky deklarovaná výrobcom Oy Lunawood Ltd = -10 mm / + 30 mm.

Aktuálne skladové dĺžky Vám oznámime telefonicky – všetky uvedené dĺžky nie sú vždy skladom.

 

Panel Systém 4PD TROJICA - vonkajší, exteriérový, fasádny obklad (profil)Panel Systém 19x68 mm 4PD - vonkajší, vonkajší, exteriérový, fasádny obklad (profil)Panel Systém 19x117 mm 4PD - vonkajší, vonkajší, exteriérový, fasádny obklad (profil)Detail pero-drážka - vonkajší, vonkajší, exteriérový, fasádny obklad (profil)Detail pero-drážka - vonkajší, vonkajší, exteriérový, fasádny obklad (profil)

 

Profily Panel Systém pre všetky exteriérové aj interiérové obklady.

Panel Systém 19x68 mm 4PD
Panel Systém 19x68 mm 4PD - vonkajší, vonkajší, exteriérový, fasádny obklad (profil)
Panel Systém 19x117 mm 4PD
Panel Systém 19 x 117 mm 4PD - vonkajší, vonkajší, exteriérový, fasádny obklad (profil)
Panel Systém 19x185 mm 4PD
Panel Systém 19 x 185 mm 4PD - vonkajší, vonkajší, exteriérový, fasádny obklad (profil)