ThermoWood® - interiérové a saunové obklady stien a stropov

Katalóg Katalog ThermoWood® Zoznam profilov  Tepelne upravené drevo ThermoWood® - interiérové a saunové obklady Cenník od 1. 1. 2018  ThermoWood® - tepelne upravené drevo na vonkajšie obklady domov

Tepelne upravené drevo ThermoWood® - interiérové a saunové obklady

Tepelne upravené drevo ThermoWood® – profily pro interiérové podlahyThermoWood® je tepelne upravené drevo vhodné na vnútorné obklady stien a stropov.

Tepelne upravené drevo ThermoWood® – profily pro interiérové podlahyVnútorné obkladové profily sa používajú pre všetky typy interiérových obkladov (steny aj stropy).

Tepelne upravené drevo ThermoWood® – profily pro interiérové podlahyThermoWood® je vhodný rovnako pre obklady stien a stropov v saunách a parných kúpeľoch.

Tepelne upravené drevo ThermoWood® – profily pro interiérové podlahyThermoWood® je dekoratívny materiál pre interiérové aplikácie s lepšími vlastnosťami.

Tepelne upravené drevo ThermoWood® – profily pro interiérové podlahyProfily na interiérové obklady sú rozmerovo stabilné a po aplikácii už nepracujú.

 

Vnútorné obkladové profily ThermoWood® sú profily na pero a drážku, ktoré môžu byť použité pre akékoľvek druhy obkladov stien a stropov všetkých interiérových plôch. Svojím sfarbením dodáva interiérom dôstojný vzhľad vysokej estetickej hodnoty. Interiérové produkty sú vyrábané v tepelnej úprave Thermo-D (tmavý). Povrch interiérových obkladov je hladko hobľovaný.
Interiérové palubovky ThermoWood® sú vyrábané v prevedení STP. Zvláštne postavenie medzi interiérovými profilmi má Lunapanel, ktorý sa vyrába hladko hobľovaný
Použitie v interiéri je všestranné, zvlášť odporúčaný je ThermoWood® pre saunové obklady vzhľadom k jeho vlastnostiam, ktoré získal tepelnou úpravou (znížená nasiakavosť, redukcia teplotných pomerov, odstránenie živice vplyvom vysokej teploty).
 

Interiérové (saunové) obklady tepelne upravené teplotou 212 °C (Thermo-D).

ThermoWood® - tepelne upravené drevo na vonkajšie obklady domov   E-shop - internetový obchod Cena za bm Spotreba Cena za m2
Drevo Kvalita Typ
Dĺžka v m * bez DPH s DPH bm/m2 bez DPH s DPH
Borovica "ThermoWood® - kvalita A" STP 15x92 mm, farba D
2,1 a 3 2,36 € 2,83 € 11,9 28,08 € 33,70 €
Borovica "ThermoWood® - kvalita A" LunaPanel 15x92 mm, farba D 2,1 a 3 2,36 € 2,83 € 11,9 28,08 € 33,70 €

Cena za 1 m2 je vypočítaná za skutočne pokrytú plochu po zasunutí pera do drážky (teda v zloženom stave).

Farba D: tmavohnedá (tepelná úprava Thermo – D, použitie do exteriéru aj interiéru, teplotný režim 212 ± 3°C )

Takto farebne podfarbené položky = skladový program – celoročne skladom v uvedených dĺžkach.

Aktuálne skladové dĺžky Vám oznámime telefonicky – všetky uvedené dĺžky nie sú vždy skladom.

Profil STP 15x92 mm
Tepelne upravené drevo ThermoWood® - interiérové a saunové obklady
Profil LunaPanel 15x92 mm
Tepelne upravené drevo ThermoWood® - interiérové a saunové obklady

 

 

Saunové a interiérové ​​obloženie - praktické použitie interiérových a saunových profilov ThermoWood®

Tepelne upravené drevo ThermoWood® - saunové a interiérové obloženie Tepelne upravené drevo ThermoWood® - saunové a interiérové obloženie Tepelne upravené drevo ThermoWood® - saunové a interiérové obloženie Tepelne upravené drevo ThermoWood® - saunové a interiérové obloženie