ThermoWood® – drevené profily vhodné na podlahy v interiéri

Katalóg ThermoWood® - tepelně upravené dřevo pro venkovní obklady domů Zoznam profilov  ThermoWood® - tepelne upravené drevo na vonkajšie obklady domov Cenník od 1. 1. 2018  ThermoWood® - tepelne upravené drevo na vonkajšie obklady domov

ThermoWood® - tepelne upravené drevo na podlahy v interiéru

ThermoWood® – dřevěné profily vhodné na podlahy v interiéruThermoWood® je tepelne upravené drevo veľmi vhodné na podlahy v interiéri.

ThermoWood® – dřevěné profily vhodné na podlahy v interiéruDrevené podlahové profily sú kvalitatívne aj esteticky hodnotné interiérové materiály.

ThermoWood® – dřevěné profily vhodné na podlahy v interiéruThermoWood® je dekoratívny materiál pre interiérové aplikácie s lepšími vlastnosťami.

ThermoWood® – dřevěné profily vhodné na podlahy v interiéruProfily na interiérové podlahy HLL sú rozmerovo stabilné a po aplikácii už nepracujú.

ThermoWood® – dřevěné profily vhodné na podlahy v interiéruTepelne upravené drevo je veľmi dobre odolné voči drevokazným hubám a škodcom.
 

Interiérové podlahové profily ThermoWood® tvoria veľmi špecifickú skupinu vysoko kvalitatívne a esteticky hodnotných materiálov pre svoj efektívny vzhľad a univerzálne použitie vo všetkých variantoch. Materiál pre tieto účely je tepelne upravený v triede Thermo-S. V ponuke sa nachádza typ HLL v prevedení štvorstranná pero-drážka (materiál môžeme napájať vo všetkých smeroch zaručeným pero-drážkovým spojom). Interiérové drevené podlahy sú príjemné ako svojím vzhľadom, tak príjemným teplým dojmom.

Interiérové podlahové materiály tepelne upravené teplotou 190 °C (Thermo-S).

ThermoWood® - tepelne upravené drevo na vonkajšie obklady domov   E-shop - internetový obchod Cena za bm Spotreba Cena za m2
Drevo Kvalita Typ Dĺžka v m bez DPH s DPH bm/m 2 bez DPH s DPH
Borovica "ThermoWood® - kvalita A" HLL 4 strany PD, 26x92 mm, farba S
3 4,29 € 5,15 € 11,9 51,05 € 61,26 €

Cena za 1 m2 je vypočítaná za skutočne pokrytú plochu po zasunutí pera do drážky (teda v zloženom stave).

Farba S: svetlá farba ( tepelná úprava Thermo – S, iba pri interiérových profiloch, teplotný režim 190 ± 3 °C )

Takto farebne podfarbené položky = skladový program – celoročne skladom v uvedených dĺžkach.

Aktuálne skladové dĺžky Vám oznámime telefonicky – všetky uvedené dĺžky nie sú vždy skladom.

 

HLL 26x92 mm
Tepelne upravené drevo ThermoWood® – profily pro interiérové podlahy

 

ThermoWood® – dřevěné profily vhodné na podlahy v interiéru ThermoWood® – dřevěné profily vhodné na podlahy v interiéru